Rubriky
Screen týždňa
screen
HanzTHC a jeho najlepší úlovok

Fotka od: AdamK93

Anketa
Páči sa vám systém MINI PÁRTY?

Áno, nemám čo vytknúť.

Áno, ale pár vecí by som pozmenil. [koment]

Nie.

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 3
Archív
Posledné videá
Editoriál
Keďže už bol editoriál dosť zastaraný, bol čas ho aktualizovať. Naposledy som vám prial príjemné sviatky a písal som ho dosť v predstihu a bez akejkoľvek vianočnej nálady. Vlastne tá neprišla ani neskôr, ale nechajme Vianoce Vianocami a presuňme sa k akému si pesimistickému okienku o udalostiach, ktoré sa diali a dejú v KON. Teda.. Našťastie to tentokrát nebude žiadne pesimistické okienko, keďže vo všetkom sa nám extrémne darilo a aspoň ja osobne som nesmierne šťastný so súčasným smerovaním KONportalu a našich členov. Čo sa stihlo? Určite ste už niekoľkokrát počuli o našej vianočnej párty. Dopadla veľmi úspešne, rozdali sa všetky ceny a takisto aj ohlasy od samotných hráčov boli pozitívne, takže celkovo som naozaj rád, že sa všetka tá práca admin tímu vyplatila. Po párty sa začala ťahať aj naša aktívna šnúra súťaží, od nového roka dokonca prebehlo aj niekoľko natáčaní a začal sa chystať Minecraft server na novej verzii, na ktorý sa okrem nášho admin tímu tešia aj niektorí naši návštevníci. V najbližšej budúcnosti čakajte od nás len väčšiu a väčšiu aktivitu! To by bolo už na tento editoriál asi všetko, ak týchto pár riadkov niekto z vás číta, tajne vás ľúbim. Pekný zvyšok rána/dňa/večera prajem.

Robert "hrony" H.
Servery
vip
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
Shoutbox
Musíš byť prihlásený.

07-04-2015 04:00
<a href="http://www.be
stretrojordan.com/
">Air Jordans Shoes</a> <a href="http://www.jo
rdanfr.net">Air Jordan Pas Cher</a> <a href="http://www.jo
rd

06-04-2015 10:37
Neviete ip mc serveru a aj ts?

03-10-2014 21:40

14-06-2014 23:34
GALLTRIX: Stáhni si CamHack pro GTA San Andreas. Jinak, pro "herní část" piš prosím na Banditz ( http://banditz.eu/
), KON je již pouze REAL prokukce. Usmev

14-06-2014 03:39
dobry den nevite jak v gta san andreas prepnete kameru do vzduchu a muzete sni manipulovat jak chcete? jak se to dela prosim Usmev

Shoutbox archív
Kto je Online
» Hostí Online: 1

» Užívateľov Online: 0

» Registrovaní užívatelia: 152
» Najnovší užívateľ: Yunxiaocuo
Komunita
TOPlist

GTA.cz
icon2
icon3
icon4


icon5

icon6

Dnes tu pro vás mám speciální Behind the scenes video! Jedná se pravděpodobně o naše nejpropracovanější a nejucelenější "film o filmu" video, které jsme vytvořili! :)


Přidávám 5 + 1 Věcí co nedělat na silvestra, kdo ještě neměl možnost shlédnout přímo na kanále! :)


A je to tu! Po úspěšném uvedení SHADOWS OF WAR v kině Lucerna v Praze, v Lucerně v Brně a v kině Art v Brně i tady na youtube! Doufám že se vám filmek bude líbit! :)


POTVRZENO! Shadows of war bude premiérově promítán v kině Lucerna v rámci youtuberské akce Cinetube, a bude se tak ucházet o vaši přízeň v získání Cinetube poháru! Držte nám palce! Doufám, že mnohé z vás potkám právě v Lucerně 19. 12. 2014 na naší premiéře! :)

Shadows of War Poster
Dneska netradičně ve čtvrtek vychází nové video! Nese název "Narozeniny" a jedná se o mou školní práci na téma "rodina" . Doufám že se vám video bude líbit a nebudete se nudit! :)


Trailer k našemu nejnovějšímu videu "Shadows of war" . Video bude premiérově promítáno v kině Lucerna v rámci akce Cinetube.
Mám pre vás smutné správy, ale bohužiaľ nejaká zmena bola nevyhnutná. Týka sa to nášho Minecraft serveru. Server v podstate bez menšej prestávky a pár zmien IP fungoval od roku 2011. Na serveri sa povymieňalo nespočetné množstvo hráčov, ktorým každý z nás veľmi pekne ďakuje, pretože bez vás by to vôbec nefungovalo. Okrem hráčov na serveri veľkú rolu zohrali aj naši super admini, bez ktorých by to tiež nešlo - keby som chcel vymenovávať, potrvalo by to chvíľu, tak spomeniem aspoň tých najdôležitejších, z ktorých väčšina vydržala až do konca - AdamK93, AnOnImCZ, ChoobooSK, Kanasusamis, miskomax901, Pan_Boyard, VeNoMsK, Tisch, bavn3r, R4PID, Wallass, bcgroi, Pravek007. Príležitostne sa u nás vyskytli aj nejaké špeciálne akcie či eventy, ako napríklad každoročné letné a zimné párty, popr. nedávna séria minipárty. Všetko pekné má však koniec a inak to nie je ani s našim Minecraft serverom. Posledných pár mesiacov počet hráčov len klesal, čo avizovalo isté zmeny. Po diskusiách vo vedení sme sa nakoniec rozhodli, že naša Minecraft éra je pripravená skončiť. A my sme pripravení sa s ňou rozlúčiť vo veľkom štýle! To, čo sme mali skoro všetci najradšej, boli nepochybne naše párty. Preto sme sa rozhodli pre nás aj vás spraviť poslednú rozlúčkovú párty plnú eventov ako napríklad skákačka, obrazové bludisko, atď.! Dúfame, že na serveri sa stretneme ako s novými hráčmi, tak aj starými, ktorí či už stáli pri vzniku alebo minimálne pri najväčšej sláve s nami.

Ďakujeme vám za všetko, vidíme sa poslednýkrát na našom Minecraft serveri!KEDY?: 24.8.2014 o 17:30
KDE?: Minecraft 1.7.2 ; 37.205.10.82:12345
Celá párty bude samozrejme aj moderovaná mnou (hronym) na našom TeamSpeak 3 serveri: 37.205.10.82

HRY, KTORÉ BUDETE MÔCŤ VYHRAŤ: RPG Tycoon, Whispering Willows, Screencheat, Creativerse, Crawl, Over 9000 Zombies!, Zombie Driver HD, Murder Miners, Dead Island: Epidemic, Gun Monkeys,..

Budeme radi, ak prídete aj so svojimi kamarátmi, ale hlavne s pozitívnou náladou a v neposlednom rade aj s chuťou súťažiť a zaspomínať si.SO SERVERMI VŠAK NEKONČÍME! UŽ FINIŠUJEME PRÍPRAVY S NOVÝM SERVEROM (nie však Minecraft), KTORÝ BUDE MOŽNO ODHALENÝ NA PÁRTY. :)
Špeciálne poďakovanie!


Dnešní nadílka videí není o nic méně naditá jako ta víkendová!

Jako první video najdete bcgroiův krátký filmek "PROTIKLADY" ve kterém vystihuje životní postoje.

Vine video "POMALEJ NET" není třeba nějak zvlášť popisovat, jelikož bych prozradil pointu :) .

Dnes poslední dvě videa patří Terezce. I nám klukům už je nějakou dobu známo, že u vlogerek teď frčí tzv. tagy. Vy budete mít možnost se podívat na "BOYFRIEND TAG", na kterém jsem se mohl podílet :P .

A na konec ještě "ZEPTEJ SE TEREZKY", kde Terezka odpovídá na vaše dotazy.


Je mi ctí vám představit několik nejnovějších videí z našich kanálů.

Prvním z nich je pětiminutové video "ZPOVĚĎ". Video jsem použil jako materiál k přímačkam na filmovou akademii Miroslava Ondříčka obor-režie hraného filmu. Přímačky jsem úspěšně absolvoval :) .

Video nesoucí název "PODVÁDÍŠ MĚ!", z dílny bcgroie, vystihuje žárlivou povahu některých z nás. Bohužel jsem se tam z části také našel :D i když samozřejmě vše je vyhnané do extrému a závěr je opravdu zábavný :) .

V krátkém videu "JAK BÝT KRÁSNÁ". Vám bcgroi ukáže jak to vypadá, když na vás vaše přítelkyně napatlá všechnu kosmetiku co má. Musím ale uznat, že by to Honzovi jako holce celkem slušelo :D .

Poslední video které zde zveřejňuji je mé vlastní. Je to vlog s poděkováním našemu natáčecímu týmu.


Zdravím, asi ste si všimli malé zmeny webu. Ako sme už upozornili predtým KON sa stáva len REAL produkciou. Budeme radi, ak nás budete stále podporovať.

Tiež by som upozornil, že serveri a celá gaming časť, sa presunula pod Banditz Co. - sesterský projekt KON.
Nájdete tam veľa zaujímavých článkov a postrehov. Chystáme aj pár noviniek.

Zostaňte naladení na oba projekty!

Prihlašky do gaming sekcií vyplňujte na Banditz Co. webstránke

KONportal
Banditz Co.
Zdravím všetkých. Chcel by som vám predstaviť nový projekt, ktorý nesie názov Banditz Co. O čo ide?
Ide o rozšírenie gaming služieb KONportalu pod iným projektom. Časom na Vás bude čakať viac serverov, súťaží a takisto aj akcií.
Prečo vznikol tento nový projekt sa čoskoro dozviete, ale projekt nie je len ďalším z nekonečného radu herných portálov. Sledujte nás na oboch weboch, určite neoľutujete.

Budeme sa snažiť priniesť týmto novým projektom, českým aj slovenským hráčom okrem množstva informácií aj ďalšie zaujímavosti.
Čoskoro Vám o projekte a našich plánoch prinesieme viac informácií na KONportali aj na Banditz Co.

www.konportal.eu
www.banditz.eu

banditz